Reklama
Reklama

Marihuana i plantacja konopi u 27-latka

Właściciel narkotyków został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, foto: Policja Właściciel narkotyków został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, foto: Policja

Policjanci z Biłgoraja zabezpieczyli ponad 3,5 kg marihuany oraz 77 sztuk roślin konopi. Nielegalna uprawa należała do 27-latka. Wczoraj mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Jak informuje policja, w niedzielę funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP Biłgoraj przy 27-letnim mężczyźnie na terenie gminy Biłgoraj ujawnili narkotyki. W związku z tym postanowili przeszukać również jego mieszkanie. Łącznie zabezpieczyli ponad 3,5 kg narkotyku w postaci suszu marihuany oraz zlikwidowali kolejną uprawę w postaci 77 sztuk roślin konopi indyjskich.

27-latek usłyszał zarzuty i z prokuratury został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 27-latkowi grozi od 3 do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us