Reklama

Wybudźmy Patryka - charytatywny koncert w Szczebrzeszynie Wyróżniony

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Zapraszamy do Szczebrzeszyna na koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Patryka". Zebrane podczas imprezy środki pomogą w wybudzeniu ze śpiączki trzynastoletniego Patryka Szawary ze Szczebrzeszyna.

Patryk w dniu swojej Pierwszej Komunii Świętej jechał rowerem i został potrącony przez samochód. Od tego czasu przebywa w śpiączce. Ma jednak szansę na to, aby cieszyć się życiem, tak jak jego rówieśnicy. Dlatego potrzebna jest nasza pomoc!

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem z nami pomóc wybudzić Patryka i spełnić dobry uczynek. Pomagajmy, bo warto! - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 na placu przed Urzędem Gminy w Szczebrzeszynie. Portal ezamosc.pl jest partnerem medialny imprezy. Szczegółowy plan na plakacie. 

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us