Reklama

Kapele Serc zagrają dla chorych na stwardnienie rozsiane

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Już w sobotę, 20 maja o godzinie 17 w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się koncert ?Kapele serc?. W czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym. W koncercie wezmą udział: Chór Ziemi Zamojskiej "Contra?, Zespół Tańca Nowoczesnego "Raptis" z MDK, Zespół "Druga młodość" i kabaret "Lodzia małomówna" ze Strzyżowa, Regina Iwan z Horodła, Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna".

Akcja ?Kapele serc? została zainicjowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF, organizację zrzeszającą zespoły ludowe w Polsce i spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jej efektem było zorganizowanie wielu koncertów charytatywnych w całej Polsce na rzecz ludzi, organizacji i instytucji potrzebujących różnorodnej pomocy, a także organizujących i niosących pomoc.

Zamojski koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 maja w ZDK. Biletem wstępu będzie dobrowolna wpłata na rzecz Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym w Zamościu. W czasie koncertu zostanie przeprowadzona licytacja rękodzieła artystycznego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us