Reklama

Załap to!

Drugi i ostatni wyjazd zorganizowany w ramach projektu "Złap to" odbył się 24 kwietnia, foto: materiał nadesłany Drugi i ostatni wyjazd zorganizowany w ramach projektu "Złap to" odbył się 24 kwietnia, foto: materiał nadesłany

"Załap to" to projekt stworzony przez dwie uczennice III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu w ramach platformy internetowej "Zwolnieni z Teorii". Weronika Bryk i Wiktoria Klimek zorganizowały dla młodzieży wyjazdy do Warszawy. Wszystko po to, by zobaczyć jak wygląda praca w największych korporacjach w Polsce.

Drugi i ostatni wyjazd zorganizowany w ramach projektu "Załap to" odbył się 24 kwietnia. Zamojska młodzież odwiedziła siedzibę firmy Microsoft. Pracownicy przygotowali interesującą prezentację, pokazali uczniom jak powinno wyglądać profesjonalne CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i opowiedzieli swoje historie ? jak oni znaleźli się w tej firmie. 

Zamojska młodzież odwiedziła też Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Absolwenci szkoły oprowadzili grupę po uczelni, dając jednocześnie kilka wskazówek dla przyszłych studentów.

- Organizacja takiego wyjazdu musi być przemyślana, a wszystko dopięte na ostatni guzik. Ale mimo wszystkich trudności, cieszę się że mogłyśmy stworzyć taki projekt, a jeszcze bardziej z tego, że wszystkim odbiorcom się spodobał i skłonił ich do posiadania swojego zdania na temat tej branży ? a o to nam chodziło. Wyjazd udało nam się zrealizować przede wszystkim dzięki pomocy właściciela biura podróży ?Modena Travel?, który przychylnym okiem spojrzał na naszą inicjatywę i ograniczony budżet ? mówi jedna z organizatorek.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us