Reklama
Reklama

Świąteczny etwinning w "Ósemce" [WIDEO]

Dzieci z klas trzecich przygotowały i pięknie ozdobiły kartki świąteczne, foto: SP nr 8 Dzieci z klas trzecich przygotowały i pięknie ozdobiły kartki świąteczne, foto: SP nr 8

"Handmade Christmas cards exchange" - to nazwa projektu etwinning, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu. Dzieci przygotowały kartki świąteczne i wysłały je do kolegów ze Słowacji, Włoch, Hiszpanii, Rumunii i Grecji. Zaprezentowały też tradycje Bożonarodzeniowe śpiewając kolędę dla zagranicznych partnerów.

Celem projektu jest wymiana doświadczeń i informacji na temat tradycji w różnych krajach europejskich. Dzieci z klas trzecich przygotowały i pięknie ozdobiły kartki świąteczne, w których zaprezentowały polskie tradycje Bożonarodzeniowe. Prace zawierały również życzenia oraz informacje "o nas". Kartki zostały wysłane do państw biorących udział w projekcie: Słowacji, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Grecji i Polski.

Ponadto uczniowie zaśpiewali dla szkół biorących udział w projekcie kolędę "Przybieżeli do Betlejem pasterze". Na stronie etwinning zamieszczono również informacje o Zamościu i szkole nr 8.

Nad przebiegiem projektu czuwa Iwona Adamczuk wspierana przez Renatę Kawkę.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us