Reklama
Reklama

Remonty w zamojskim zoo

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Zmodernizowano wybiegi wewnętrzne dla lwów, w pawilonie dużych drapieżników zamojskiego zoo. Dotychczasowy surowy wystrój został zastąpiony półkami imitującymi sztuczne skały.

"Zmieniono także kolorystykę pomieszczeń. Jasny, piaskowy kolor ścian spowodował, że stały się one ciepłe i przytulne. Nowoczesne aranżacje wystroju zdecydowanie poprawiły warunki utrzymania i hodowli lwów, zarówno pod względem czysto praktycznym jak i estetycznym. Natomiast zwiedzający podglądający przez szybę te piękne koty, mają wrażenie obcowania ze słonecznym fragmentem afrykańskiej sawanny. " - czytamy w komunikacie UM Zamość.

Zmienił się także wybieg zewnętrzy lwów. Dokonano tam nowych nasadzeń roślin, które pod względem gatunkowym zostały dobrane w ten sposób, żeby efekt był atrakcyjny wizualnie o każdej porze roku.

Remontem objęty został także w niewielkim stopniu budynek starego biura, którego wejście główne zostało wyposażone w nowe schody.

1 komentarz

  • Zamojska Afryka
    Zamojska Afryka czwartek, 13 styczeń 2022 18:03 Link do komentarza

    Przyznaję, myliłem sie.Jednak w tym urzędzie miasta to bardzo kreatywni i mądrzy ludzie pracują, bo rzeczywiście gdyby tak jedno oko przymknąć a drugie zasłonić dłonią to można zaglądając przez szybę do środka poczuć się jak w Afryce.Genialne, po prostu genialne!!!


    Nie no jaja sobie robie...;)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us