Reklama

UPZ i ZUS kontynuują współpracę

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

24 sierpnia 2021 r. odbyło się podpisanie umowy o współpracy między Uczelnią Państwową im. Szymona Szymonowica w Zamościu a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. To kontynuacja trwającego już pięć lat porozumienia.

Umowę podpisali rektor UPZ dr hab. Andrzej Samborski i dr hab. inż. Zbigniew Wasąg, dyrektor Oddziału ZUS w Biłgoraju.

Na mocy porozumienie Uczelnia i ZUS wyrażają gotować do wspólnej realizacji projektu „Akademia Ubezpieczeń Społecznych”. Projekt ten jest skierowany do studentów I i II stopnia, słuchaczy studiów podyplomowych, a także pracowników ZUS i pracowników Uczelni. Ponadto porozumienie obejmuje prowadzenie przez ekspertów ZUS konsultacji i wykładów z zakresu ubezpieczeń społecznych dla studentów UPZ, współorganizowanie konferencji poświęconych tematyce ubezpieczeń społecznych oraz edukacji w tym zakresie. Dzięki porozumieniu pracownicy naukowi UPZ mają możliwość publikowania w punktowanym kwartalniku naukowym „Ubezpieczenia Społeczne. Teoria i praktyka”. Ponadto na mocy porozumienia Uczelnia Państwowa w Zamościu przyzna swoje indeksy trzem najlepszym finalistom Olimpiady organizowanej przez ZUS dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Uczelnia i Zakład Ubezpieczeń Społecznych współdziałają ze sobą już od lat na różnych płaszczyznach. Studenci UPZ kierunku finanse i rachunkowość Uczelni Państwowej w Zamościu odbywają w ZUS staże i praktyki zawodowe, podczas których zdobywają doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us