Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latka

foto: Policja foto: Policja

Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza prowadzona przez policjantów z Zamościa. Funkcjonariusze poszukiwali 11-latka z gminy Zamość, który pokłócił się z matką i wyszedł z domu. Zmarzniętego chłopca odnaleźli policjanci na łąkach  oddalonych około 8 kilometrów od jego domu.

- Wczoraj, po godzinie 15:30 oficer dyżurny zamojskiej komendy został zaalarmowany, że 11-letni mieszkaniec gminy Zamość wyszedł z domu i nie wiadomo, gdzie się teraz znajduje. Jak wynikało z treści zgłoszenia, chłopiec pokłócił się z matką. Sprzeczka dotyczyła obowiązków lekcyjnych. Po tym chłopiec wziął rower i wyjechał z domu. Miał przy sobie telefon komórkowy, jednak nie odbierał połączeń od rodziców. Rodzina sama szukała chłopca, jednak, kiedy to nie przyniosło efektów postanowili zawiadomić służby ratunkowe - informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Dla jednostki został ogłoszony alarm. Intensywne działania mundurowych szybko przyniosły efekty. Kilkanaście minut później chłopiec został odnaleziony. Na terenie łąk oddalonych około 8 kilometrów od domu odnaleźli go policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, którzy wspólnie z ojcem chłopca przeczesywali ten teren. 11-latek był zmarznięty. Wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, jej załoga przebadała chłopca. Okazało się, że nic mu się nie stało. - dodaje. 

Po badaniach wraz z rodzicami wrócił do domu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us