Reklama
Reklama

Zamość: Rowerzystka potrącona na ścieżce

foto: Policja foto: Policja

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku z udziałem 69-letniej rowerzystki. Kierująca jednośladem jadąc ścieżką rowerową została potrącona przez kierowcę Fiata. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek na ul. Młodzieżowej w Zamościu.

- Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci kierujący fiatem jechał ul. Partyzantów, skręcając w ul. Młodzieżową uderzył w rowerzystkę, która w tym czasie poruszała się ścieżką dla rowerów. Po zderzeniu z samochodem kierująca jednośladem przewróciła się na jezdnię doznając obrażeń. Rowerzystkę, 69-letnią mieszkankę Zamościa, załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. 31-letni zamościanin - kierowca fiata, był trzeźwy. Jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania ponieważ zostały mu wcześniej cofnięte - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

2 komentarzy

  • ff
    ff sobota, 25 lipiec 2020 09:53 Link do komentarza

    Kierujący Fiatem nie powinien się zbytnio zamartwiać. Jak pokazał przypadek redaktora Najsztuba, kierowanie bez uprawnień oraz potrącenie na przejściu (czyli również na ścieżce rowerowej), kwalifikuje się do ubiewinnienia. Warunkiem jest opowiedzenie się po stronie "totalnej opozycji"...

  • Jak drzewiej bywało
    Jak drzewiej bywało sobota, 25 lipiec 2020 10:12 Link do komentarza

    albo być dyrektorem w ZDG w Zamościu

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us