Reklama
Reklama

Zamość: Wypadki z udziałem pieszych

foto: Policja foto: Policja

58-latek z Zamościa trafił do szpitala, po tym jak decydując się przejść przez jednię na czerwonym świetle, został potrącony przez kierującego Seatem. Pomocy medycznej wymagała również 63-letnia kobieta potrącona na ul. Piłsudskiego przez cofającego busa marki Renault.

Do pierwszego z piątkowych zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu doszło po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów z ul. Odrodzenia.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi kierujący Seatem 68-letni mieszkaniec gminy Zamość mając zielone światło na sygnalizatorze przejeżdżał przez skrzyżowanie i wówczas nagle na przejście, na czerwonym świetle, wbiegł 58-letni mężczyzna. Kierującemu Seatem nie udało się ominąć pieszego. Po zderzeniu z samochodem załoga karetki pogotowia przewiozła 58-latek z Zamościa do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący autem, jak i pieszy byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Dwie godziny później przy ul.Piłsudskiego 32-latek z Zamościa cofając pojazdem m. Renault typu bus potrącił 63-letnią zamościankę, która w tym czasie znajdowała się za samochodem. Kobieta została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący Renault oraz piesza byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us