Reklama
Reklama

Uderzył w drzewo, a po tym zasnął w lesie

foto: Policja foto: Policja

40-latek leżał w lesie, kilkadziesiąt metrów od rozbitego samochodu. Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce okazało się, że mężczyzna w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Najprawdopodobniej to on kierował wcześniej autem.

- We wtorek dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o leżącym w lesie w m. Kąty II mężczyźnie. Zgłaszająca dodała, że mężczyznę napotkały spacerujące po lesie dwie kobiety i zaniepokojone o jego zdrowie postanowiły powiadomić o tym rodzinę mężczyzny, tym bardziej, że w niedalekiej odległości znajdował się również rozbity samochód m. Citroen i najprawdopodobniej mężczyzna ten brał udział w zdarzeniu drogowym - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - We wskazane miejsce natychmiast przyjechały służby ratunkowe. Załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej, po wykonanych na miejscu badaniach okazało się, że nic mu się nie stało. Natomiast policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna – 40-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn, jadąc biegnącą przez las drogą nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. A przyczyną utraty panowania nad pojazdem najprawdopodobniej był stan, w jakim znajdował się 40-latek. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Wykonane badanie retrospekcyjne oraz prowadzone przez policjantów postępowanie wykaże czy 40-latek w czasie kierowania citroenem znajdował się w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka.

2 komentarzy

  • Adam
    Adam piątek, 23 sierpień 2019 20:51 Link do komentarza

    a wredne baby go pod...y i ma problem

  • TępimyPijanychKierowców
    TępimyPijanychKierowców sobota, 24 sierpień 2019 02:49 Link do komentarza

    Nie baby go podj...ły głupku tylko po co wsiadał po pijaku do samochodu.Takich ludzi trzeba tępić a nie sie nad nimi użalać.Skoro był na tyle pijany żeby stracić panowanie nad samochodem mógł równie dobrze zrobić komuś krzywde.Problem ma nie przez to że go ktoś zgłosił tylko dlatego że jechał po pijaku.Sam sobie ten problem stworzył i całe szczęście że ten idiota nikomu krzywdy nie zrobił

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us