Reklama
Reklama

Produkował alkohol. 70-latkowi grozi rok więzienia

foto: Policja foto: Policja

Za nielegalny wyrób alkoholu odpowie 70-letni mieszkaniec gminy Zamość. Policjanci zabezpieczyli w jego domu aparaturę do wytwarzania alkoholu oraz 10 litrów gotowego "trunku".

- We wtorek policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w jednej z miejscowości gminy Zamość dokonali przeszukania domu należącego do 70-letniego mężczyzny. Mundurowi odnaleźli tam aparaturę do produkcji alkoholu oraz 10 litrów gotowego już „trunku”. Należące do 70-latka urządzenie oraz alkohol zostały zabezpieczone i przewiezione do komendy. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Wczoraj 70-latek usłyszał zarzuty naruszenia przepisów ustawy o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych. Jak przypomina policja, nielegalny wyrób alkoholu bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożony jest karą pozbawienia wolności do roku.

1 komentarz

  • Jan
    Jan czwartek, 31 styczeń 2019 17:03 Link do komentarza

    A na gieldzie w Mokrem Bex problemu aperture kupisz...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us