Deok Hwa Choi w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Występująca w Superlidze tenisa stołowego drużyna Uczelnia Państwowa Zamość ma nowego zawodnika. To Koreańczyk Deok Hwa Choi.

Nowy zawodnik zamojskiej drużyny to defensor. W swoim dorobku ma tytuł wicemistrza Korei Południowej U-21. W latach 2014-2018 występował w reprezentacji swojego kraju.

Przypomnijmy, że barw Uczelni Państwowej Zamość w nadchodzącym sezonie będą bronić również czterokrotny mistrz świata w ping pongu Anglik Andrew Baggaley oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Filip Szymański, który ostatnio reprezentował drużynę 3S Polonii Bytom, a także pięciokrotny mistrz Polski Daniel Górak, który w Polsce występował w drużynach z Grodziska Mazowieckiego i Jarosławia, a ostatnio grał w lidze francuskiej oraz Ahmed Saleh – trzykrotny mistrz Afryki, olimpijczyk, reprezentant Egiptu. W składzie drużyny trenera Piotra Kostrubca są również Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk, tegoroczni Akademiccy Mistrzowie Polski, a także Maciej Nowaliński – wcześniej przez wiele lat związany z zamojską drużyną, obecnie trener i zawodnik zespołu z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us