Reklama

Nowy zawodnik Uczelni Państwowej Zamość!

Filip Szymański i Andrew Baggaley, foto: materiał nadesłany Filip Szymański i Andrew Baggaley, foto: materiał nadesłany

Filip Szymański - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i wieloletni reprezentant Polski w tenisie stołowym został nowym zawodnikiem występującej w LOTTO Superlidze drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Sezon 2020/2021 ledwo się zakończył, a trener i menadżer zamojskiej drużyny Piotr Kostrubiec już myśli o następnym. Drużyna z Zamościa pozyskała doświadczonego i utytułowanego zawodnika. Filip Szymański, bo o nim mowa, to znany gracz polskiej Superligi, mający na koncie również występy w Bundeslidze, lidze szwedzkiej, francuskiej oraz belgijskiej. W zakończonym niedawno sezonie bronił barw 3S Polonii Bytom. Indywidualnie w swoich osiągnięciach ma tytuł Mistrza Polski w grze mieszanej w 2009 r. i w grze deblowej w 2010 r. oraz brązowy medal MP w singlu w 2010 r. W latach 2005-2019 występował z orzełkiem na piersi w kadrze narodowej Polski. Ponadto Filip Szymański jest trzykrotnym mistrzem Polski w ping pongu (2013, 2014, 2016).

- Filip to nie tylko świetny zawodnik ale i wielka osobowość. Budując zespół zawsze brałem pod uwagę to, co potencjalny zawodnik może wnieść do drużyny. Jestem przekonany, że wspólnie z Andrew Baggaleyem będą decydowali o jakości zespołu i zbudują atmosferę na miarę ostatnich lat – mówi trener Piotr Kostrubiec.

Przypomnijmy, że w debiutanckim sezonie 2020/2021 w Superlidze drużyna Uczelnia Państwowa Zamość zajęła 9. miejsce, zapewniając sobie utrzymanie w krajowej elicie na długo przed końcem rozgrywek

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us