Reklama
Reklama

Zamość: Biegi listopadowe [WYNIKI i ZDJĘCIA]

foto: Paweł Nowak foto: Paweł Nowak
Klub Sportowy „Agros” Zamość, chcąc uczcić 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, jak co roku zorganizował Biegi Listopadowe. Tym razem, ze względu na trudne warunki ogólnoświatowej pandemii Biegi musiały być inne niż zwykle i odbyły się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyły się na zamkniętym obiekcie – stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, bez udziału publiczności.

W wydarzeniu wzięły udział osoby, które indywidualnie dbają o aktywność polegającą na bieganiu. Zwycięzcy na poszczególnych dystansach otrzymali nagrody rzeczowe oraz medale.

Biegi były współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. "Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II".

Zawody zostały zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasta Zamość, Starostwem Powiatowym w Zamościu, Powiatowym i Miejskim Zrzeszeniem LZS w Zamościu oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Poniżej wyniki i zdjęcia.Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us