Reklama
Reklama

Porozumienia o współpracy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

9 września 2020 r. rektor Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu dr hab. Andrzej Samborski i prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec podpisali umowę o współpracy.

Porozumienie jest kontynuacją współpracy, która trwa od 2012 roku. Zawodnikami klubu są m.in. studenci i absolwenci UPZ. Uczelnia jest sponsorem tytularnym drużyn tenisa stołowego AUKS Trefl Zamość. Zarówno występująca w LOTTO Superlidze drużyna mężczyzn, jak i występująca w I lidze drużyna kobiet biorą udział w rozgrywkach pod szyldem Uczelnia Państwowa Zamość.

3 komentarzy

 • Respirator
  Respirator piątek, 11 wrzesień 2020 08:23 Link do komentarza

  Dobrze że Panowie promują sport i ZDROWY tryb życia podając sobie dłonie, nie zachowując dystansu i nie posiadając maseczek. Jak tak można siebie samego orać, na dodatek będąc - poniekąd - autorytetem dla młodzieży?

 • noPIS
  noPIS sobota, 12 wrzesień 2020 11:17 Link do komentarza

  Mam wrażenie, że maseczki są głównie po to żeby poznać kto z PIS, a kto nie z PIS.
  A co do podawania ręki to taki jeden b. prezydent chciał kiedyś podać komuś lewą nogę - możesz i tak - tylko że on dobrze na tym nie wyszedł...

 • Do: noPiS
  Do: noPiS sobota, 12 wrzesień 2020 13:44 Link do komentarza

  Co się czepiasz, wszędzie jest pandemia, na całym świecie, więc co pierdzielidz o PiS- gdyby rządziło PO albo inne ugrupowanie też byś się podpisywał noPO, noLewica, noKO? Puknij się lewą nogą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us