Reklama
Reklama

Worek medali sztangistów KS „AGROS”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Świetne wyniki uzyskali zamojscy sztangiści podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Zawody odbyły się w dniach 22-24 marzec, w hali sportowej MOSiR w Puławach.

KS "AGROS" Zamość reprezentowały 2 zawodniczki i 4 zawodników: Klaudia Luterek, Justyna Sysło, Karol Maksymowicz, Wyskiel Marcin, Trytek Szymon i Dominik Joniec. Podopieczni trenera Andrzeja Gawła podczas zawodów pokazali wysoką formę i uzyskali świetne wyniki.

W kat. 55 kg brązowy medal zdobyła Klaudia Luterek, która w 2-boju uzyskała 143 kg, natomiast Justyna Sysło (kat. 71 Kg) uplasowała się na VI miejscu z wynikiem 100 kg (2-bój).

Wśród męskiej części reprezentantów KS „AGROS” Zamość najlepszy był startujący w kat. 55 kg Karol Maksymowicz, który z wynikiem 186kg zdobył złoty medal. Drugi z zawodników Marcin Wyskiel (kat. 61 kg) zakończył swój start w Mistrzostwach z dorobkiem 200 kg zdobywając brązowy medal.

Sukcesem w postaci rekordu życiowego w podrzucie oraz brązowym medalem może pochwalić się Szymon Trytek startujący w kat. 102 kg, który uzyskał wynik 262 kg. Ostatni z zawodników reprezentujących KS „AGROS” Dominik Joniec startujący w kat +109kg uzyskał w 2-boju 293 kg i ostatecznie zajął 4 miejsce.

W klasyfikacji klubowej KS „AGROS” Zamość zajął 5 miejsce z dorobkiem 56 punktów.

Trenerowi Andrzejowi Gawłowi i zawodnikom gratulujemy osiągnięć i miejsc medalowych. Życzymy dalszych sukcesów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us