Hetman przegrał w Tomaszowie

Hetman przegrał z Tomsovią w Finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Hetman przegrał z Tomsovią w Finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Piłkarzom KS Hetman Zamość nie udało się zdobyć Pucharu Polski okręgu zamojskiego. W finale ulegli Tomasovii Tomaszów Lubelski 4:2.

Mecz odbył się w środę na stadionie w Tomaszowie Lubelskim. Pierwsza bramka padła w 15 minucie, zdobył ją z rzutu karnego zawodnik gospodarzy Marcin Żurawski. Drugiego gola Tomasovia zdobyła w 30 minucie, co ciekawe, z rzutu rożnego, którego wykonawcą był Karol Karólak.

Kontaktową bramkę dla Hetmana zdobył Błażej Omański w 37 minucie. Niestety w 53 minucie wynik na 3:1 podniósł Nazar Melnuchyk. Pięć minut później trafienie dla Hetmana zaliczył Przemysław Kanarek. Zwycięstwo Tomasovii przypieczętował w 75 minucie Marcin Żurawski, który drugi raz w tym meczu pewnie wykonał rzut karny.

Następne spotkanie - tym razem ligowe - podopieczni trenera Motyki rozegrają już w sobotę - 20 maja. Zmierzą się z Lublinianką. Początek spotkania o godz. 14:00 w Lublinie.