Reklama
Reklama

Drużna zamojskiej "Ósemki" Mistrzem Polski

foto: Adam Gaca foto: Adam Gaca
Świetne informacje dotarły do nas z Dźwirzyna nad morzem Bałtyckim. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.

Zamojska drużyna w fazie grupowej wygrała wszystkie mecze i awansowała do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. W finale zmierzyła się z drużyną Warszawy, którą już wcześniej pokonała w meczu grupowym, po rzutach karnych. Finałowe spotkanie zakończyło się wygraną zamojskiej drużyny. Zespół SP nr 8 wywalczył tytuł Mistrza Polski.

- Przed rokiem wracaliśmy ze srebrnymi medalami i niedosytem. Powiedzieliśmy sobie wówczas, że za rok będziemy jeszcze silniejsi. 12 miesięcy ciężkiej pracy przyniosło efekt i cieszymy się z tytułu Mistrza Polski! To ogromny sukces chłopaków trenujących na co dzień w Padwie Zamość, ale też splendor dla naszej szkoły. Dziękujemy za wsparcie Miastu Zamość, dyrekcji naszej szkoły, rodzicom zawodników i wszystkim, którzy nas pomagali – powiedział szczęśliwy trener Damian Morawski.

Skład zamojskiej drużyny: Bielecki Mateusz, Bielecki Wiktor, Ciurysek Szymon, Gawliczek Michał, Kostrubiec Kacper, Krasnopolski Krzysztof, Łyś Paweł, Smyl Wojciech, Lewicki Antoni, Szewc Dawid, Poździk Jakub, Micek Jakub.
Trener: mgr Damian Morawski
Kierownik Drużyny: mgr Adam Gaca

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Narzędzia

Follow Us

Reklama

ezamosc.pl

Polecamy

Sekcje