Reklama
Reklama

Peugeot załadowany nielegalnym tytoniem

foto: Policja foto: Policja
Biłgorajscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Peugeot, którym kierował 47-letni obywatel Węgier. Mężczyzna przewoził ponad 250 kilogramów nielegalnego tytoniu. Jak informuje policja, gdyby kontrabanda trafiła na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby prawie 130 000 złotych.

- W niedzielę po godzinie 17:00 w Woli Różanieckiej biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód marki Peugot Partner, którym kierował 47 – letni obywatel Węgier. Jak się okazało podczas kontroli, tylne siedzenia były wymontowane, a przestrzeń bagażowa była całkowicie wypełniona suszem tytoniowym. Okazało się, że mężczyzna przewoził ponad 250 kilogramów nielegalnego tytoniu. Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby kontrabanda trafiła na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby prawie 130 000 złotych. - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut uchylania się od obowiązku podatkowego, grozi mu kara grzywny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us