Reklama
Reklama

Pokonał go alkohol i próg zwalniający

foto: Policja foto: Policja
38-letni mężczyzna był po alkoholu. Bez kasku siadł na motocykl WSK. Po najechaniu na próg zwalniający stracił panowanie nad motocyklem i wylądował w .... szpitalu. Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:30, w Józefowie.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec gminy Józefów, który kierował motocyklem marki WSK na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na próg zwalniający w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał podczas jazdy kasku ochronnego, a jego motocykl tablic rejestracyjnych - informuje Joanna Klimek, rzeczniczka biłgorajskiej policji.

Policja ustala dokładne okoliczności wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us