Reklama

Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Motocyklista i jego pasażerka trafili do szpitala

foto: Policja foto: Policja

21 letni kierowca samochodu marki BMW wyjechał z drogi podporządkowanej, prosto w motocykl. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl uderzył w znajdującego się w rejonie skrzyżowania Citroena. Kierowca motocykla i jego pasażerka trafili do szpitala. 

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14:00 w miejscowości Długi Kąt.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 21 letni kierowca samochodu m-ki BMW, podróżujący z o rok młodszą pasażerką (mieszkańcy pow. zamojskiego) po początkowym zatrzymaniu się na skrzyżowaniu nagle wyjechał z drogi podporządkowanej uderzając jadący drogą z pierwszeństwem jednoślad. Motocyklem m-ki Yamaha kierował 31 latek z pow. zamojskiego, który przewoził 28 letnią pasażerką, mieszkanką pow. leżajskiego. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl uderzył w znajdujący się w rejonie skrzyżowania samochód m-ki Citroen, którym kierował 32 letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Z miejsca zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała zostali przetransportowani podróżujący jednośladem.

Jak ustalili policjanci kierujący, którzy brali udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymane zostały dowody rejestracyjne wszystkich trzech pojazdów.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us