Reklama
Reklama

Jechali na przemyt, a wrócili pieszo

 Jechali na przemyt, a wrócili pieszo, foto: archiwum (materiał nadesłany) Jechali na przemyt, a wrócili pieszo, foto: archiwum (materiał nadesłany)

Aż dwa samochody w ciągu jednego dnia stracił za przemyt papierosów 32-latek z Ukrainy. Mężczyzna przekraczał przejście graniczne w Hrebennem. Próbował wwieźć do Polski papierosy warte blisko 40 tys. zł.

- W peugeocie, którym mężczyzna wjeżdżał do naszego kraju funkcjonariusze celno-skarbowi znaleźli ponad 1,4 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Licząca niemal 1,5 tys. paczek tytoniowa kontrabanda ukryta była też w drugim należącym do 32-latka peugeocie, za kierownicą którego siedziała jego 29-letnia znajoma. W jednym i drugim samochodzie papierosy schowane były w przerobionych progach i ściankach samochodu - informuje Marzena Siemieniuk z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

32-latek przyznał się do winy. Funkcjonariusze zatrzymali oba auta oraz warte blisko 40 tys. zł wyroby akcyzowe. Na poczet przyszłej kary mężczyzna wpłacił 1,7 tys. zł.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us