Reklama
Reklama

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają dokładne okoliczności potrącenia pieszego w Ignasinie. W skutek zdarzenia 38-letni obywatel Ukrainy poniósł śmierć na miejscu. Ktokolwiek ma wiedzę na temat zdarzenia proszony jest o kontakt z krasnostawską Policją.

Do tego wypadku doszło wczoraj około godziny 5:30 w miejscowości Ignasin, gm. Fajsławice.

Kierowca samochodu ciężarowego marki Man jadąc od strony Lublina śmiertelnie potrącił 38-letniego obywatela Ukrainy. Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku autobusowego, gdzie chwilę wcześniej mężczyzna wysiadł z busa relacji Krasnystaw - Lublin. Wstępne ustalenia policji wskazują, że w momencie wypadku pieszy znajdował się w środkowej części jezdni. Prawdopodobnie czekał, aż przejadą samochody, które kierowały się w stronę Lublina.

Kierujący i pasażerowie tych pojazdów jak również osoby, które mogą posiadać informację co do okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym krasnostawskiej komendy pod numerem telefonu (82) 575-62-10 lub 112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us