Reklama

Miączyn: Był poszukiwany 4 listami gończymi, został zatrzymany podczas awantury

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci ze Skierbieszowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. 30-latek z gminy Miączyn wpadł podczas awantury domowej. Łącznie ma do odbycia karę blisko 4 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci na co dzień pracujący w Posterunku Policji w Skierbieszowie w sobotnie popołudnie podczas interwencji na posesji w gminie Miączyn, gdzie miała miejsce awantura, zatrzymali mężczyznę, który był osobą poszukiwaną 4 podstawami prawnymi. 30-latek poszukiwany był od dwóch miesięcy listami gończymi wydanymi przez sąd zamojski i hrubieszowski celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa pobicia, prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niepowrotu z udzielonej przerwy w odbyciu kary pozbawienia wolności - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

30-latek trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzone kary.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us