Reklama

Podkrasne: Kierowca mercedesa zjechał do rowu

foto: Policja foto: Policja
Nagłe pogorszenie stanu zdrowia kierującego było prawdopodobnie przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK 17 w m. Podkrasne. Siedzący za kierownicą Mercedesa 69-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie samochód przewrócił się na bok. Mężczyzna trafił do szpitala.

- Wczoraj w nocy dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Podkrasne na drodze krajowej numer 17. Natychmiast pojechali tam policjanci z Nielisza oraz zamojski ruch drogowy. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący Mercedesem poruszał się od Izbicy w kierunku Zamościa. Nagle zjechał na prawe pobocze, następnie kilkadziesiąt metrów jechał pasem zieleni, a później wjechał do przydrożnego rowu, gdzie samochód przewrócił się na bok - relacjonuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Mercedesem kierował 69-letni mieszkaniec gminy Zamość, podróżował sam. Mężczyzna potrzebował pomocy medycznej, załoga karetki pogotowia przetransportowała go do szpitala - dodaje. 

Kierujący był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem przez 69-latka był jego stan zdrowia, który nagle się pogorszył. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us