Reklama

Wypadki na drogach powiatu zamojskiego

Renault clio wpadł do rowu i dachował, foto: Policja Renault clio wpadł do rowu i dachował, foto: Policja

W Zawadzie samochód renault clio wpadł do rowu i dachował. W Mokrem i Zwierzyńcu ucierpieli motocykliści. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w sobotnie południe.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem daewoo tico 69-letni mieszkaniec Zamościa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Tym samy zmusił kierującego Hondą do gwałtownego hamowania. 45-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Zamość przewrócił się doznając urazu ręki oraz nogi. Obaj kierowcy jak ustalili policjanci byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie zasad ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kierowcy tico uprawnienia do kierowania - relacjonuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Kolejny wypadek wydarzył się po godzinie 20.00 w Zawadzie. Renault clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na pobocze, a następnie dachowało.

- Pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn. Wraz z nim podróżowało dwóch 17-letnich pasażerów - mieszkańców gm. Szczebrzeszyn. Jeden z nich zabrany został do szpitala. 29-letni kierowca samochodu renault był trzeźwy - informuje rzeczniczka. 

W niedzielę przed godziną 20.00 w Zwierzyńcu na ul. Batalionów Chłopskich doszło do kolejnego zdarzenia.

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierująca samochodem honda 42-letnia mieszkanka Zwierzyńca włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu nieprawidłową stroną drogi motorowerzyście. Tym pojazdem podróżował 62-letni mieszkaniec Zwierzyńca wraz z 33-letnim pasażerem. W wyniku zderzenia urazu nogi doznał kierujący jednośladem. Pasażer po konsultacji medycznej zwolniony został do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi - relacjonuje podinsp. Kopeć. 

Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzeń.

1 komentarz

  • kierowca
    kierowca poniedziałek, 11 wrzesień 2017 12:27 Link do komentarza

    "kierujący samochodem daewoo tico 69-letni mieszkaniec Zamościa" - tzw. kapelusznik

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us