Reklama

40-lecie Zespołu Muzyki Dawnej Capella All'antico! Piątkowy koncert został odwołany

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Zamojski Dom Kultury zaprasza na 40-lecie Zespołu Muzyki Dawnej Capella All'antico. Koncert jubileuszowy zaplanowano na najbliższą sobotę, 23 września. ZDK informuje również, że piątkowy koncert, który miał się odbyć w "Synagodze", został odwołany.

Sobotni koncert Zespołu Muzyki Dawnej Capella all’ Antico odbędzie się w sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury. Gala jubileuszowa rozpocznie się o godzinie 17.00. Gościnnie wystąpią: Zespół Ale Cantare z Płoskiego pod dyr. Barbary Rabiegi, Sine Nomine z Lublina pod dyr. Izabeli Urban z Domu Kultury "Pod Akacją" oraz Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Partnerem wydarzenia jubileuszu jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” oraz Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us