Reklama

Akademia Zamojska ma nowego prorektora. To Ryszard Pankiewicz

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Dr Ryszard Pankiewicz został prorektorem ds. kształcenia w Akademii Zamojskiej. Funkcję sprawuje od dzisiaj, 1 września.

Dr Ryszard Pankiewicz jest adwokatem Izby Adwokackiej w Lublinie i wieloletnim nauczycielem akademickim. W ramach swojej praktyki zawodowej specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa medycznego. Pełni funkcję Członka Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Lublinie (od 2018 roku).

Recenzent prac dyplomowych i artykułów naukowych. Autor publikacji z zakresu m.in. prawa medycznego i cywilnego, które były publikowane w uznanych periodykach prawniczych. Uczestnik konferencji naukowych i naukowo-szkoleniowych oraz szkoleń potwierdzonych otrzymaniem odpowiednich certyfikatów.

Ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej” na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (EMBA) na Wyższej Szkole Menedżerskiej, Warszawa/Apsley Business School of London, Wielka Brytania. Absolwent studiów doktoranckich w zakresie nauk prawnych oraz studiów podyplomowych „Prawo kanoniczne dla prawników” na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

W swojej karierze zawodowej pełnił funkcje kierownicze, w tym: Dyrektora Wydawnictwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Zastępcy Dyrektora w Katolickim Radiu Zamość oraz Dyrektora Spółki Media Zamość Sp. z o.o. Ponadto, przez kilkanaście lat pracował w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu pełniąc różne funkcje: Zastępcy Dyrektora ds. Strategii Rozwoju, Marketingu i Komunikacji, Pełnomocnika Dyrektora ds. Strategii Rozwoju, Marketingu i Koordynacji Zarządzania Projektami oraz Rzecznika Prasowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us