Reklama
Reklama

Noc Sów w Zamościu

Do druga edycja akcji organizowanej w zamojskiej "Ósemce", foto: archiwum, materiał nadesłany Do druga edycja akcji organizowanej w zamojskiej "Ósemce", foto: archiwum, materiał nadesłany

Noc Sów odbędzie się w najbliższy piątek (31 marca) w Szkole Podstawowej nr 8 na zamojskiej Karolówce. Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnopolskiego wydarzenia edukacyjnego poświęconego tym tajemniczym ptakom.


Do druga edycja akcji organizowanej w zamojskiej "Ósemce". W programie przewidziany jest pokaz filmu Artura Tabora "Sowy Polski", rozstrzygnięcie konkursu na "Maskę Sowy", quiz wiedzy o sowach oraz nocne spotkanie z sowami w ogrodzie zoologicznym.

Wszyscy chętni, którzy chcą się dowiedzieć ciekawostek z życia sów spotykają się 31 marca o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 8 (dolny korytarz w nowej części szkoły). Zakończenie imprezy ok. godziny 21.30 - 22.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us