Nowy prorektor w Uczelni Państwowej w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dr inż. Andrzej Burda został nowym prorektorem Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Z zamojską uczelnią związany jest od 2019 r. W roku akademickim 2019/2020 pracował jako nauczyciel akademicki w Instytucie Przyrodniczo-Technicznym UPZ. Od 1 września 2020 r. będzie pełnił funkcję prorektora tej uczelni. Dr inż. Andrzej Burda jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie informatyki i zarządzania w Politechnice Lubelskiej. W 2013 r. obronił rozprawę doktorską "Badania nad metodologią prognozowania stanu małych i średnich przedsiębiorstw" na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, uzyskując tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie naukowej automatyka i robotyka.

Dr inż. Andrzej Burda jest autorem licznych referatów i publikacji prezentowanych podczas krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych oraz w czasopismach krajowych i zagranicznych, monografiach, pracach zbiorowych z zakresu metod sztucznej inteligencji obliczeniowej.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us