Reklama

Zeznał, że zamaskowany mężczyzna pobił go i okradł. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zmyślił

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
27-latek powiadomił policjantów, że na jednej z zamojskich ulic zamaskowany mężczyzna pobił go i okradł z pieniędzy. Szybko wyszło na jaw, że zgłaszający zmyślił całe zdarzenie. Mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć dlaczego to zrobił.

- Wczoraj w godzinach wieczornych do dyżurnego zamojskiej Policji zadzwonił mężczyzna informując, że na jednej z ulic miasta został uderzony w twarz przez zamaskowanego mężczyznę. W czasie zdarzenia napastnik miał zabrać zgłaszającemu pieniądze. Dyżurny natychmiast skierował tam będące na terenie miasta patrole. Policjantom zgłaszający interwencję 27-letni mieszkaniec Zamościa, powiedział, że skradzione pieniądze w kwocie 800 złotych chwilę przed zdarzeniem wypłacił z konta swojej dziewczyny. Kryminalni wyjaśniając sytuację skontaktowali się z właścicielką konta, która kategorycznie zaprzeczyła, aby ktokolwiek wykonywał transakcje finansowe na jej koncie. - relacjonuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W czasie dalszego wyjaśniania zgłoszonej sytuacji 27-latek przyznał się, że zmyślił całe zdarzenie. W rozmowie z policjantami nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. - dodaje. 

Za popełnione wykroczenie 27-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us