Reklama

Jarmark Świąteczny w Zamościu. Zobacz jakie będą atrakcje!

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
W Zamościu startuje 8. Jarmark Świąteczny. Będzie to doskonała okazja, by zakupić świąteczne ozdoby, pyszne świąteczne słodkości, a także prezenty.

W programie, jak co roku, mnóstwo atrakcji m.in.: świąteczny łańcuch z aut terenowych Drzewiastego, „zimna kąpiel” z Zamojskim Klubem Morsa, kiermasz książki używanej, „świąteczna proza” z Książnicą Zamojską, inspirujące warsztaty m.in. pisania listów, malowania ekotoreb, pakowania prezentów, robienia lalek z ziarnuszki i kwiatów z krepiny, a także warsztaty kulinarne.

Będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, a nawet zagrać z nim w szachy. Nie zabraknie także kolęd, które wprowadzą nas w magiczny przedświąteczny nastrój. 

Wystąpią m.in.: Lolek Orkiestra, Chór Contra, zamojskie szkoły i przedszkola, MDK W Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha oraz Akademia Rozwoju Talentu Violinki.

Program jarmarku na załączonym plakacie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us