Reklama

Zamość: Pijana kierująca co jakiś czas zjeżdżała z ulicy. Zauważyła to policjantka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
1,5 promila miała w organizmie 68-latka kierująca Peugeotem. Kobieta co jakiś czas zjeżdżała na teren prowadzonych na ulicy Szczebrzeskiej robót budowlanych. Zatrzymała ją policjantka z zamojskiej komendy w czasie wolnym od służby.

Do zdarzenia doszło w sobotę, późnym popołudniem.

- Będąca w czasie wolnym od służby policjantka z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy uniemożliwiła dalszą jazdę nietrzeźwej kierującej Peugeotem. Informując dyżurnego o zdarzeniu policjantka powiedziała, że jechała swoim autem od Szczebrzeszyna w kierunku centrum miasta. Przed nią poruszała się kierująca peugeotem, która nie trzymała równego toru jazdy i co pewien czas zjeżdżała na teren prowadzonych na ulicy Szczebrzeskiej robót budowlanych. Niepewny styl jazdy kierującej wydał się policjantce podejrzany. Przypuszczając, że kobieta jest nietrzeźwa na ulicy Śląskiej postanowiła ją zatrzymać. Kiedy podeszła do kobiety wyczuła od niej woń alkoholu, natychmiast uniemożliwiła kierującej dalszą jazdę i powiadomiła oficera dyżurnego Policji. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policja.

Okazało się, że peugeotem kierowała 68-letnia mieszkanka gminy Zamość. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miała blisko 1,5 promila alkoholu. Kobieta od razu straciła prawo jazdy.

68-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz sądowy prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

1 komentarz

  • BALBINA
    BALBINA poniedziałek, 28 listopad 2022 22:06 Link do komentarza

    Daje w szyje, dzieci z tego nie będzie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us