Zamość: Tragiczne zdarzenie na osiedlu Karolówka. Nie żyje 34-latek

foto: Policja foto: Policja
34-latek prawdopodobnie utopił się w rowie melioracyjnym przy ul. Rolniczej w Zamościu. Towarzyszący mu 39-latek o własnych siłach wydostał się z kanału i powiadomił służby. Dokładny przebieg zdarzenia ustalają śledczy.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem na zamojskim osiedlu Karolówka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwaj mężczyźni wracali do domu po spotkaniu towarzyskim, gdzie wspólnie spożywali alkohol. Idąc ulicą Rolniczą weszli do rowu melioracyjnego. Jeden z nich 39-latek z Zamościa zdołał o własnych siłach wyjść z kanału, próbował pomóc też koledze. Kiedy próby wyciągnięcia kolegi z wody nie powiodły się, wrócić do domu, skąd powiadomił służby. Z przepustu kanału melioracyjnego wydostali mężczyznę strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. Podjęli akcję reanimacyjną. Niestety nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. 34-latek z gminy Zamość poniósł śmierć. - relacjonuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Zgłaszający w czasie zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Ciało 34-latka przewieziono do szpitalnego zakładu patomorfologii celem wykonania badań sekcyjnych, które pozwolą na ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny oraz stężenia alkoholu w jego organizmie w czasie zdarzenia.

Śledczy prowadzą w tej sprawie postępowania, wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia i jego okoliczności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us