Reklama

Kolejny kolarski sukces policjantki z Zamościa

foto: Policja foto: Policja
Monika Mazur, policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, podczas kolarskiego wyścigu Majka Days w Dobczycach zdobyła pierwsze miejsce wśród startujących tam policjantek.

18 września 2022 roku w Dobczycach już po raz piąty odbył się wyścig „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem olimpijskiego medalisty Rafała Majki. W tej sportowej imprezie wzięło udział około 700 miłośników dwóch kółek. We wszystkich kategoriach wiekowych uczestnicy rozpoczynali wyścig ze startu wspólnego, mając do wyboru trzy dystanse.

- Wzorem lat ubiegłych wprowadzono też klasyfikację indywidualną „Policjant” Open. Rywalizacja mundurowych z podziałem na płeć odbyła się na 59 kilometrowym dystansie Medio Fondo. Jako pierwsza do mety dojechała Monika Mazur – policjantka z naszej jednostki i po raz kolejny już w tym roku stanęła na podium kolarskich rywalizacji. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy, aby dalej realizowała swoją kolarską pasję osiągając jak najlepsze wyniki. - dodaje. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us