Reklama

Zderzenie trzech pojazdów pod Zamościem

foto: Policja foto: Policja
W Wólce Panieńskiej, pod Zamościem, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 20:00, na drodze krajowej numer 17.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot boxer z lawetą nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem i uderzył w tył jadącego przed nim osobowego peugeota. Siła uderzenia przesunęła osobówkę i kierująca nią 31-latka uderzyła w tył poprzedzającego ją audi. Po zderzeniu samochodów pomocy medycznej potrzebowała kierująca osobowym peugeotem 31-latka z gminy Komarów Osada. Załoga pogotowia ratunkowego przewiozła ją do szpitala. Po badaniach okazało się, że kobieta w wyniku kolizji poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń i mogła wrócić do domu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Audi kierował 35-latek z gminy Skierbieszów, zespołem pojazdów – 28-letni obywatel Ukrainy. Kierujący, którzy brali udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji 28-latek został ukarany mandatem karnym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us