Reklama

BO- głosowania na zebraniach. Publikujemy harmonogram

foto: Szymon Łyciuk, archiwum foto: Szymon Łyciuk, archiwum
Zakończyło się internetowe głosowanie na projekty do zamojskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Mieszkańcy, którzy nie wzięli w nim udziału, mają możliwość zagłosowania na zebraniach osiedlowych, które odbędą od 14 do 23 września na każdym osiedlu Zamościa. Harmonogram zebrań publikujemy poniżej.

Prawo do udziału w głosowaniu ma mieszkaniec Miasta Zamość. Uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje oraz jeden głos, który może oddać wyłącznie na jeden projekt ogólnomiejski. Głosowanie podczas zebrań osiedlowych odbywa się za pomocą papierowych kart do głosowania i polega na wypełnieniu wszystkich swoich danych w sposób kompletny (i czytelny) oraz postawienie znaku „X” przy wybranym projekcie, a także podpisaniu oświadczenia.

Po zakończeniu głosowań na zebraniach osiedlowych, wszystkie głosy (oddane elektronicznie i tradycyjnie) będą zweryfikowane pod kątem wykluczenia sytuacji kilkakrotnego zagłosowania przez tego samego mieszkańca na projekt. Komisja sprawdzi również, czy karty do głosowania zostały wypełnione prawidłowo. Ostateczne wyniki głosowania zostaną podane do publicznej wiadomości w terminie do 3 października.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us