Reklama
Reklama

"Zamość na okrągło": Za nami dzień rowerowy i koncert Red Lips [ZDJĘCIA] Wyróżniony

Już samo pojawienie się na scenie frontmanki zespołu – Joanny Lazer „Rudej” – spowodowało niesamowite ożywienie, foto: materiał redakcyjny Już samo pojawienie się na scenie frontmanki zespołu – Joanny Lazer „Rudej” – spowodowało niesamowite ożywienie, foto: materiał redakcyjny

Mistrzowski popis rowerowy Piotra Bielaka, Wyścig Żółwi, segway, a także zabawy na torze skimboardowym złożyły się na pierwszy dzień imprezy „Zamość na okrągło”. Jednak największą atrakcją okazał się koncert „Red Lips”. Już samo pojawienie się na scenie frontmanki zespołu – Joanny Lazer „Rudej” – spowodowało niesamowite ożywienie. Publiczność śpiewała i tańczyła razem z niezwykłą wykonawczynią.

Przypominamy, że pierwszy dzień imprezy „Zamość na okrągło” dedykowany był rowerom i sportom rowerowym. Jutro dzień motocyklowy z wystawą motocykli oraz Freestylemotocros Night Show (początek o 19.00), a w niedzielę wielka wystawa aut sportowych, zabytkowych i współczesnych, zawody Strong Man, pokazy i aż trzy koncerty (początek od godziny 12.00).

Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia imprezy oraz koncertu „Red Lips”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us