Reklama
Reklama

"Oprowadzacz zamojski" - nowy przewodnik po Zamościu

foto: UM Zamość foto: UM Zamość
Miasto Zamość wydało nowy przewodnik – „Oprowadzacz zamojski”, który zawiera 12 specjalnie opracowanych tras plus bonus w postaci śniadań w Zamościu. Ten przewodnik to gotowiec. Przygotowany przez mieszkańców.

"Zakłada nowe spojrzenie na zwiedzanie Zamościa z perspektywy mieszkańca – oprowadzacza. Dedykowany jest wszystkim, a w szczególności osobom, które Zamość już odwiedziły. Spojrzenie z innej perspektywy powoduje zupełnie inny odbiór, dzięki czemu można odkryć miasto na nowo! Oprowadzacz zawiera przebieg i opis tras, czas ich trwania oraz dystans. Dzięki niemu turysta może wybrać odpowiednią dla siebie trasę w zależności od czasu, zainteresowań, możliwości i aktywności." - czytamy w opisie. 

Znajdują się w nim następujące trasy: „Cztery łapy po Zamościu”, „Szlakiem PRL-u”, „Zamość na okrągło”, „Szlakiem sakralnym”, „Vintage targ Orzeszkowa”, „Z dziećmi po Zamościu”, „Zabiegana trasa”, „Zamość bez barier”, „Zamość dla seniora”, „Zamośćwood”, „Zamościowelove”, „Szlakiem Leśmiana” oraz śniadania w Zamościu.

Przewodnik dostępny jest tutaj: http://zamosc.pl//media/uploads/attach/2022-08/14244_zamojski-oprowadzacz-web_compressed.pdf

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us