Reklama
Reklama

Policjantka z Zamościa na podium Górskich Mistrzostw Policji w Kolarstwie Szosowym

foto: Policja foto: Policja
Monika Mazur, policjantka z Zamościa, stanęła na podium wyścigu Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. Zawody odbywały się w Arłamowie. O tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym rywalizowali policjanci i pracownicy Policji z całego kraju.

Zawody odbyły się 31 lipca. Uczestniczyło w nich 75 policjantów i pracowników Policji. Do pokonania mieli 75 kilometrów, z górską premią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami i stromymi podjazdami.

- Monika Mazur, w kategorii kobiet, zdobyła II miejsce na podium i tytuł Wicemistrzyni Polski Policji. W kolarskich zmaganiach w Arłamowie udział wziął także Radosław Wasilewski – policjant z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie. W swojej kategorii do mety dojechał jako piąty - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Narzędzia

Follow Us

Reklama

ezamosc.pl

Polecamy

Sekcje