Reklama
Reklama

Poszukiwany za zabójstwo żony! Mężczyzna może się ukrywać na terenie powiatu zamojskiego

foto: Policja foto: Policja
Policjanci poszukują 40-letniego Tomasza Harczuka podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego i porusza się volkswagenem passatem o nr rej. LZ 53727. 

Do zabójstwa kobiety doszło z 24 na 25 lipca w Warszawie. Policja podejrzewa, że zbrodni dopuścił się mąż ofiary. Trwają poszukiwania 40-latka.

- Poszukujemy listem gończym 40 letniego Tomasza Harczuka podejrzanego o zabójstwo swojej żony w nocy z 24 na 25 lipca br. Z naszych ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego. Osoby które widziały tego mężczyznę lub samochód którym się porusza - Volkswagen Passat kombi z 2000 roku nr rej. LZ 53727 - prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 112 - apeluje Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy KWP w Lublinie. - Samochód mógł zostać porzucony lub zaparkowany w miejscu ustronnym lub na terenach leśnych - dodaje.

1 komentarz

  • ......
    ...... sobota, 30 lipiec 2022 15:40 Link do komentarza

    Ciało Tomasza Harczuka zostało znalezione w lesie w pow. leżajskim, wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us