Reklama

W Zamościu powstaje skatepark z prawdziwego zdarzenia

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk
Skatepark będzie przystosowany do jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach. Obiekt powstaje pomiędzy zamojskim parkiem miejskim a kortami tenisowymi.

Autorem projektu jest firma SLO Concept Skateparks Design. Firma na swojej stronie zamieściła koncepcję zamojskiego skateparku, który będzie miał powierzchnię ponad 1000 m2. "Koncepcja jest wielokolorowa, wnętrze bowla zostanie wykonane z betonu barwionego na żółto, płyta części skateparku na czerwono, a części na ciemny szary." - czytamy w opisie.

Budowa skateparku to tylko część większego projektu obejmującego m.in. remont Bastionu VI. Powstanie tam centrum edukacyjno-integracyjne oraz klub aktywizacji zawodowej. Inwestycja zakłada też budowę budowę placu zabaw z siłownią zewnętrzną oraz na utworzenie toru modelarskiego. Cały projekt jest dofinansowany z unijnych środków i z budżetu państwa.

Zobacz jak będzie wyglądał nowy zamojski skaterpark, wizualizacja: SLO Concept Skateparks Design.

3 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us