Reklama
Reklama

Kilometry Dobra - potrzebne wsparcie! [artykuł sponsorowany] Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
PSONI Koło w Zamościu potrzebuje Twojego wsparcia. Nadal trwa akcja Kilometry Dobra w ramach której zbierane są fundusze na remont i adaptację budynku przy ul. Generała Orlicz - Dreszera 10. To właśnie tam ma powstać Warsztat Terapii Zajęciowej.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PSONI Koło w Zamościu to społeczność gdzie nie ma podziałów, nie liczy się uroda, wiek, ani zawartość portfela. Nieważne, czy ktoś porusza się o własnych nogach, czy na wózku inwalidzkim. Każdy tutaj może być sobą, każdy jest ważny i potrzebny.

Misją placówki od wielu lat jest niesienie pomocy, rehabilitacja i edukacja osób z niepełnosprawnościami. Stowarzyszenie skupia niemal 200 uczestników. Opiekuje się dziećmi od 3 roku życia, poprzez młodzież, aż po osoby w wieku dojrzałym.

Przyłącz się do akcji Kilometry Dobra, wejdź na www.psonizamosc.org.pl i kliknij w przycisk "wesprzyj akcję". Wpłać wybraną kwotę i pomóż budować lepszą przyszłość dla osób mierzących się z niepełnosprawnościami!

Warto pomagać!

--------------

Artykuł powstał w ramach realizacji projektu "SILNE PSONI KOŁO W ZAMOŚCIU" sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 r.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us