Logo
Wydrukuj tę stronę

Regionaliści: Od Skokówki do Miączyna

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza na XIII spotkanie z cyklu "Regionaliści" (historia, architektura, przyroda, krajoznawstwo, turystyka) ph. "Od Skokówki do Miączyna". Spotkanie odbędzie się w dniu 28.06.2022 r. (wtorek) o godzinie 16:30 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Ormiańskiej 1 (wejście od podwórza, I piętro).

W programie:

1. Joanna Krzyszczuk, Izabela Winiewicz-Cybulska – Maria Serafin - tajemnice życia i warsztatu miączyńskiej malarki. Prezentacja wystawy.
2. Andrzej Urbański – Skokówka – miejsce narodzin Jana Zamoyskiego – prezentacja multimedialna.
3. Łukasz Kot – Wizytacje bp Stefana Wyszyńskiego w Zawalowie i Miączynie - komentarz.

Przedsięwzięcie odbywa się przy wsparciu patronackim Muzeum Zamojskiego w Zamościu, Lokalnej Organizacji Turystycznej Zamość i Roztocze, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu, Koła Przewodników Terenowych PTTK im. Róży i Jana Zamoyskich w Zamościu i Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy PTTK w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl