Reklama
Reklama

Nowe nakładki asfaltowe oraz ciągi pieszo-jezdne w Zamościu

Asfalt pojawił się również na chodniku przy ul. Wyszyńskiego, foto: zdjęcie poglądowe Asfalt pojawił się również na chodniku przy ul. Wyszyńskiego, foto: zdjęcie poglądowe

Nowy asfaltowy dywanik pojawił się na ul. Odrodzenia i przy Zamoyskiego w Zamościu. Nie są to może długie odcinki, bo mają zaledwie 250 m i 180 m ale oba wymagały remontu. Asfalt pojawił się również na chodniku przy ul. Wyszyńskiego.

- W ubiegłym tygodniu, w ramach remontów nawierzchni asfaltowych, zakończono nakładki na ulicach Zamościa. Położono warstwę ścieralną na nawierzchniach na ul. Odrodzenia – jezdnia przy CKF „Stylowy” o długości ok. 250m oraz przy Pływalni – odcinek od ul. Zamoyskiego do wjazdu w osiedle o długości ok. 180m. Nową nawierzchnię otrzymał również chodnik na ul. Wyszyńskiego na odcinku ok. 330 m. Na tym odcinku zostanie niebawem wyznaczony ciąg pieszo-rowerowy - informuje Marek Gajewski, rzecznik prezydenta Zamościa.

W tym tygodniu przekazany zostanie również plac budowy pod nawierzchnię ul. Chmielnej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us