Reklama
Reklama

Nowe ławki i kosze przy Łabuńce

Nowe ławki zamontowano m.in. wzdłuż rzeki Łabuńki, na nowym odcinku 1go Maja-Okrzei, foto: archiwum Nowe ławki zamontowano m.in. wzdłuż rzeki Łabuńki, na nowym odcinku 1go Maja-Okrzei, foto: archiwum

W ubiegłym tygodniu na terenach zieleni miejskiej w Zamościu zamontowano nowe ławki i kosze. Pojawiły się na terenach wzdłuż rzeki Łabunki.

- 30 kompletów urządzeń pojawiło się jako dodatkowe wyposażenie placów zabaw i bulwarów wzdłuż rz. Łabuńki m.in. na nowym odcinku 1go Maja-Okrzei. Koszt całości zamówienia wyniósł ok. 30tys. zł netto - informuje Marek Gajewski, rzecznik prezydenta miasta. - W tym roku planuje się również zakup i montaż ławek w pasach drogowych oraz urządzeń zabawowych z przeznaczeniem na miejskie place zabaw - dodaje.

3 komentarzy

 • subiektywna
  subiektywna środa, 09 sierpień 2017 07:41 Link do komentarza

  ...a ławeczka na Rynku Solnym dalej w ruinie

 • Hejtstop
  Hejtstop środa, 09 sierpień 2017 16:11 Link do komentarza

  tak, w ruinie trzy tygodnie. Powiedz mi mój drogi hejterze, jak Ci gość wjedzie samochodem w Twój samochód, to ile czekasz na naprawę? Najpierw rzeczoznawca, ubezpieczenie, procedura wyboru wykonawcy... Zwłaszcza, jak samochód nie jest typowy i musisz czekać na części?
  Spokojna głowa, niebawem będzie naprawiona. Na pewno prędzej, niż sprawca wyjdzie z więzienia a ubezpieczyciel odzyska od niego pieniądze.

 • ctosh
  ctosh czwartek, 17 sierpień 2017 18:53 Link do komentarza

  jak można naprawę ławki porównać do naprawiania samochodu? To tak, jakbyś napisał, że złamanie paznokcia wymaga operacji chirurgicznej, ale zabieg się odwlecze, gdyż aktualne szpital ma bardzo dużo operacji na otwartym sercu.
  W tytule wspomina sie o ławkach, których na zdjeciu nijak nie widać- może ławka(i) wpadła do wody. Oby nie były to "ławki" z tego samego rodu, co ławki-katafalki na Plantach, na których nie da się usiąść na dłużej, niż trwa sznurowanie rozwiązanego sznurowadła :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us