Logo
Wydrukuj tę stronę

Mokre: 21-latek odpowie za sprzedaż podrobionej odzieży

foto: Policja foto: Policja
Policjanci oraz funkcjonariusze Służby Celno – Skarbowej zabezpieczyli blisko 350 sztuk odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych firm. Zatrzymali też 21-letniego właściciela towaru, który handlował podróbkami na giełdzie w miejscowości Mokre.

- Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zamojskiej komendy oraz funkcjonariusze IV Referatu Realizacji w Zamościu Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej skontrolowali wczoraj stoiska na giełdzie w podzamojskiej miejscowości Mokre. Zatrzymali tam 21-letniego obywatela Bułgarii, który oferował do sprzedaży odzież z logo znanych, światowych marek. Mężczyzna sprzedawał koszulki, kurtki oraz bieliznę - informuje Dorota Krukowska - Bubiło rzeczniczka zamojskiej policji. - Okazało się, że towary te nie miały nic wspólnego z oryginalnymi produktami, a naniesione na nich znaki zostały użyte bezprawnie. Policjanci zabezpieczyli prawie 350 sztuk ubrań z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi.

21-letni właściciel poniesie odpowiedzialność za popełnione przestępstwo. Za handel wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl