Reklama
Reklama

Mokre: 21-latek odpowie za sprzedaż podrobionej odzieży

foto: Policja foto: Policja
Policjanci oraz funkcjonariusze Służby Celno – Skarbowej zabezpieczyli blisko 350 sztuk odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych firm. Zatrzymali też 21-letniego właściciela towaru, który handlował podróbkami na giełdzie w miejscowości Mokre.

- Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zamojskiej komendy oraz funkcjonariusze IV Referatu Realizacji w Zamościu Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej skontrolowali wczoraj stoiska na giełdzie w podzamojskiej miejscowości Mokre. Zatrzymali tam 21-letniego obywatela Bułgarii, który oferował do sprzedaży odzież z logo znanych, światowych marek. Mężczyzna sprzedawał koszulki, kurtki oraz bieliznę - informuje Dorota Krukowska - Bubiło rzeczniczka zamojskiej policji. - Okazało się, że towary te nie miały nic wspólnego z oryginalnymi produktami, a naniesione na nich znaki zostały użyte bezprawnie. Policjanci zabezpieczyli prawie 350 sztuk ubrań z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi.

21-letni właściciel poniesie odpowiedzialność za popełnione przestępstwo. Za handel wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

5 komentarzy

 • zamość anka
  zamość anka poniedziałek, 20 czerwiec 2022 13:47 Link do komentarza

  Nigdy na tym spędzie giełdowym nie byłam i moja noga tam nigdy nie stanie, dla mnie niedziela jest dniem w którym się odpoczywa, idzie na mszę do kościoła, czas spędza z rodziną, idzie się na spacer z dziećmi. Z samego rana "walą" na Mokre, samochód za samochodem, na rondzie Dzieci Zamojszczyzny mało się nie pozabijają, dwóch rowerzystów zderzyło się, nochale zakrwawione, ale na giełdę jadą, uważam że powinni zrobić zrzutę i w centrum tego placu powinni postawić pomnik wójta, ale z zadaszeniem żeby ptaki go nie.... tyle w temacie.

 • wacek
  wacek środa, 22 czerwiec 2022 17:26 Link do komentarza

  aniu wydaje mi się, że sama się modlisz do figurek, więc w czym problem? każdy może niedzielę spędzać jak chce i nie powinno cię to wcale interesować. jakie to prokatolickie interesować się co kto robi....

 • Pawello
  Pawello środa, 22 czerwiec 2022 20:52 Link do komentarza

  "Anka" jest katoliczką więc uważa, że każdy powinien spędzać niedzielę tak jak ona, czyli wykonując rozkazy kleru. Nie te czasy Aniu. Daj ludziom żyć tak jak chcą.

 • online
  online czwartek, 23 czerwiec 2022 09:38 Link do komentarza

  @wacek: https://www.miejski.pl/slowo-Wacek

 • wacek
  wacek czwartek, 23 czerwiec 2022 16:22 Link do komentarza

  do online twoja stara lubi mnie całować

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us