Reklama
Reklama

TBS Sp. z o.o. w Zamościu kolejny raz wśród najlepszych w Polsce

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu, podobnie, jak w roku ubiegłym, zostało laureatem w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego. Opublikowany 10 czerwca ranking przeprowadzony został przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Strefę Gospodarki. Wyłoniono 10 najlepszych TBS w kraju, wśród których i tym razem znalazł się nasz zamojski TBS.

Brano pod uwagę takie kryteria jak: dane finansowe, ocena inwestycji, podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz ocenę działalności na polu CSR, czyli społecznej odpowiedzialność biznesu.

- Jesteśmy dumni, że nasza praca i jej efekty kolejny raz zostały docenione. Znaleźć się wśród najlepszych to nie tylko wyróżnienie ale i odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań, by się rozwijać i poszerzać ofertę poprzez realizowanie kolejnych inwestycji, które pomagają naszym mieszkańcom w zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych. - czytamy w komunikacie zamojskiego TBSu.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu powstało w 2000 roku, a jego jedynym udziałowcem jest Miasto Zamość. Głównym celem, dla jakiego Spółka została powołana jest realizacja polityki mieszkaniowej Miasta Zamość poprzez zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych jego mieszkańców. TBS realizuje ten cel budując na otrzymanych od Miasta gruntach, a następnie eksploatując powstałe lokale mieszkalne na zasadach najmu o umiarkowanym czynszu.

W chwili obecnej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zamościu dysponuje 7 blokami, w których znajduje się łącznie 277 lokali mieszkalnych. Pięć budynków znajduje się na osiedlu przy ul. Lipskiej, a dwa na ul. Chłodnej w Zamościu. Spółka zamierza realizować kolejne inwestycje mieszkaniowe. Obecnie trwają prace nad dokumentacją projektową dla przedsięwzięcia przy ul. Wyszyńskiego, ma tam powstać 2 budynki mieszkalne.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us